ebersvalde 1

Дідович Іван Іванович, доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної НЛТУ України проходить стажування в університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) за програмою міжнародної мобільності Еразмус+ (напрям КА1). На даний час освоєно навчальний модуль “Future Management Systems II” під керівництвом проф. D. Spathelfa.

Метою стажування є ознайомлення з процесом викладання дисципліни “Future Management Systems II”. Під час стажування прийняв участь у лекційних, практичних та семінарських заняттях, робочих групах, презентаціях та екскурсіях, які відбувалися у лісовому корпусі.

За результатами проходження модуля підготовлено навчальні матеріали, які будуть використані при викладанні дисципліни «Екологічний маркетинг» англійською мовою. Попереду наступний модуль - «Туризм в країнах, що розвиваються».