FURNITURE OF UKRAINE Business expo - перша українська В2В-виставка міжнародного формату

fb2b 1

З 15 по 17 червня вперше в Україні відбулася B2B меблева виставка. 72 години професійного спілкування галузі: виробники, байєри, архітектори, дизайнери, ритейлери, готельєри та інвестори зустрілися в КиївЕкспоПлаза заради бізнесу, заради укладання угод.

У червні 2021 року Українська Асоціація Меблевиків спільно з Євроіндекс зробила прорив в меблевій галузі України завдяки першій В2В виставці Furniture of Ukraine businessexpo.

Експоненти виставки – це українські виробники меблів, що мають великий досвід роботи: постачання до міжнародних DIY мереж, e-commerce сайтів та маркетплейсів (IKEA, JYSK, Home center, Amazon, EBay, Auchan, Metro, Praktiker etc.). Виготовлення меблів під замовлення для готелів, ресторанів, громадських місць та офісних приміщень (Facebook, Royal Beach, Hilton, Radisson Blu, Fairmont Grand Hotel, Mall of Dubai, Ministry of defence of Saudi Arabia, Al badie group residence etc.)

fb2b 2

Відвідувачі: понад 600 іноземних байєрів + понад 1 500 українських. Понад 100 стендів від українських виробників, сотні зустрічей та успішних перемовин!

Приємно, що забезпечити якісний супровід іноземних гостей допомагали й студенти кафедри менеджменту ЗЕД НЛТУ Юля Мазурак та Роксолана Бойко. Робота протягом трьох місяців для виставки в три дні! (листування з іноземними баєрами, допомога в реєстрації, з візами, поселенням, авіаквитками й багато чого іншого).
Дякуємо Оксана Донська за надану їм можливість! Дякуємо студенткам за достойне представлення навичок навчання на ОП Менеджмент ЗЕД на міжнародному рівні!