Успішний захист бакалаврських робіт студентів групи МЗЕДз-51

Вітаємо наших студентів групи МЗЕДз-51 з успішним захистом бакалаврських робіт! Дослідження були надзвичайно цікаві, креативні та обов'язково знайдуть практичне застосування у діяльності наших підприємств.

zedz51 1

Щиро дякуємо голові комісії, академіку Лісівничої академії наук України, начальнику Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, доктору економічних наук, професору Дейнеці Анатолію Михайловичу, к.е.н., доценту кафедри екологічної економіки Адамовському Олександру Миколайовичу за активну участь у роботі комісії та практичні зауваження. Бажаємо нашим випускникам успішного працевлаштування та особистих досягнень. Завжди раді бачити вас у стінах рідного закладу, кафедри та чекаємо у магістратурі!

zedz51 2

zedz51 3