Кульчицька Евеліна Антоніївна

Доцент, кандидат економічних наук,
Член редакційної колегії Наукового вісника НЛТУ України,
заступник завідувача кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності з наукової роботи

kulchytska evelina 

Навчальна робота
Основні дисципліни, що читаються: Міжнародна економіка, Маркетинг, Маркетинг підприємств лісового комплексу, Маркетинг послуг, Маркетинг в туризмі, Інтернет маркетинг, Інноваційне підприємництво та управління стартап проектами.

Науково-дослідна робота
Сфера наукових інтересів:
Інноваційне підприємництво та управління стартап проектами,
Використання інструментів маркетингу, у тому числі інтернет-маркетингу,
Еколого-економічні аспекти розвитку рекреаційно-туристичної діяльності.

Основні публікації

Є автором 108 публікацій, з них 74 наукових та 34 публікації навчально-методичного характеру (3 навчальних посібника, 3 конспекти лекцій, 1 практикум та 27 методичних вказівок).
Тема кандидатської дисертаційної роботи: "Еколого-економічні засади рекреацйно-туристичної діяльності на території лісового фонду"

Міжнародне стажування та участь у міжнародних проектах

Січень-травень 2017 року - проходила стажування в Коледжі Сільськогосподарських Наук Університету Штату Пенсильванія (м. Юніверсіті-Парк, США) в рамках Міжнародної Програми обміну по дослідженню в сільськогосподарській галузі (WIRA).
У квітні 2010 року отримала сертифікат учасника тренінгу з практичного застосування технік проведення переговорів та презентацій. Тренінг проходив в рамках міжнародної програми "The Baltic University Programme".
У 2005 році проводила дослідження ринку Львівської області з метою виявлення найбільш привабливих секторів економіки для іноземного інвестування, співпрацюючи з італійською фірмою ENAIP в рамках міжнародного проекту APIS, який фінансувався Regione Veneto (Італія).
В січні 2002 року отримала сертифікат учасника міжнародного семінара “Міжнародні проблеми довкілля”, який проходив у Флоренції (20-27.01.2002, Італія).

Сертифікати

У вересні 2020 року отримала сертифікат про проходження онлайн семінару з "Інноваційного підприємництва та управління стартап проектами".
У лютому 2018 року отримала сертифікат про завершення курсів з Інтернет-маркетингу у Львівській школі з Інтернет-маркетингу (LIMS), яку відвідувала з 21 грудня 2017 року по 23 лютого 2018 року.
З 16 січня 2017 р. по 5 травня 2017 р. отримала сертифікат про успішне завершення стажування в Коледжі Сільськогосподарських Наук Університету Штату Пенсильванія (м. Юніверсіті-Парк, США) в рамках Міжнародної Програми обміну по дослідженню в сільськогосподарській галузі (WIRA).
25 березня 2017 року отримала сертифікат учасника конференції, організованої Університетом Штату Пенсильванія у м. Алтуна для власників лісів (м. Алтуна, США).
18 березня 2017 року отримала сертифікат учасника Симпозіуму з технологій навчання, який проходив в Університеті Штату Пенсильванія (м. Юніверсіті-Парк, США).
12 грудня 2016 року отримала Свідоцтво про підвищення кваліфікації (12 СПВ 02070996 №000015) за програмою «Технології дистанційного навчання на базі Віртуального навчального середовища НЛТУ України» (216 годин / 7,2 кредити ECTS).
2 грудня 2016 року отримала сертифікат учасників тренінгу «Активування вчителів англійської мови, активування викладання англійською мовою» в рамках проекту British Council Ukraine “Англійська для університетів".

Досвід роботи
03.02.2014 – теперішній час – доцент кафедри менеджменту ЗЕД Інституту екологічної економіки і менеджменту НЛТУ України
07.02.2005-02.02.2014 – асистент кафедри менеджменту ЗЕД, НЛТУ України

E-mail:
evelina(at)mail.lviv.ua
evelina(at)nltu.edu.ua

GREEN Blue Orange BACK TO TOP