Конференції викладачів

Міжнародна конференція з нагоди святкування 20 річчя кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності НЛТУ України

У 2016 році виповнилось 20 років кафедрі менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Національного лісотехнічного університету України. З цієї нагоди 27-28 жовтня 2016 року була проведена Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми та перспективи розвитку зовнішньоекономічної діяльності в умовах глобалізації» та зустріч випускників.

conf 1

За час існування кафедра стала однією з провідних в університеті. Серед її викладачів стипендіати та експерти програми академічних обмінів ім. Фулбрайта (США), стипендіати американсько-української програми WIRA (США), програми Шведського інституту Swedish Institute (Швеція), Німецької служби академічних обмінів (DAAD), учасники міжнародних проектів; автори багатьох навчальних посібників та монографій. Студенти кафедри неодноразові призери фахових олімпіад та конкурсів випускових робіт.
У заході прийняли участь близько 100 учасників з 17 вітчизняних та закордонних установ. Інтерес до проблем та перспектив розвитку зовнішньоекономічної діяльності в умовах глобалізації об’єднав науковців з України, Грузії, Азербайджану, Польщі та Німеччини.
Співорганізаторами конференції були Міністерство освіти і науки України, Львівський національний університет ім. Івана Франка, Львівській національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Степана Гжицького, Вищий навчальний заклад Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі", Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Львівська міська рада, Інститут регіональних досліджень НАН України, Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства, Національний інститут економічних досліджень (м. Батумі, Грузія), Європейський науковий фонд "Інститут інновацій" (м. Влоцлавек, Польща) та Азербайджанський університет кооперації, (м. Баку, Азербайджан).

conf 2

Мета конференції полягала у консолідації зусиль зі збереження та розвитку нових наукових знань і ефективний обмін міжнародним науковим і практичним досвідом з проблем розвитку зовнішньоекономічної діяльності в умовах глобалізації та проблем інтеграції України у глобальний економічний простір у контексті сталого розвитку.
В ході виступів на конференції були обговорені наступні питання: актуальні напрями розвитку теорії і практики управління та інноваційного розвитку; сучасні тенденції, інституційне середовище та проблеми інтеграції України у глобальний економічний простір; реалії та перспективи економічної інтеграції України з ЄС; проблеми управління розвитком міжнародного бізнесу в контексті сталого розвитку, а також особливості розвитку альтернативної енергетики як передумова забезпечення зовнішньоекономічної безпеки України.
За результатами роботи конференції розроблено рекомендації щодо розвитку зовнішньоекономічної діяльності в умовах глобалізації та в контексті концепції сталого розвитку. Видано збірник матеріалів науково-практичної конференції, в якому представлено понад 60 статей вітчизняних і закордонних науковців та практиків.
Учасники конференції ефективно працювали, передаючи свої наукові досягнення та практичний досвід у форматі живої дискусії, із залученням студентів (особливо на секційних засіданнях). Це дозволило створити невимушену та дружню атмосферу, яка підвищить професійність кожного учасника зокрема та сприятиме розвитку зовнішньоекономічної діяльності та лісового сектору з дотриманням вимог сталого розвитку.
Після завершення пленарних і секційних засідань учасникам конференції було вручено сертифікати учасника.

conf 3

Родзинкою конференції стала організована в її рамках зустріч випускників кафедри різних років. Вони спільно з викладачами кафедри висловили слова вдячності мудрим Учителям та Керманичам – завідувачам кафедри різних років Роману Мальському, Аллі Вічевич, Тарасу Туниці, які виховали їх в дусі взаємної поваги, відповідального ставлення до своєї справи, критичного, але позитивного сприйняття різних життєвих ситуацій.

GREEN Blue Orange BACK TO TOP