Єдиний експортний веб-портал

Маєте бажання експортувати, але не знаєте з чого почати?

Почніть із профілю компанії і зареєструйтеся у Каталозі українських експортерів (е-каталог) – безкоштовному онлайн-сервісі, який створено для налагодження прямих бізнес-контактів між іноземними компаніями та українськими виробниками товарів і послуг.
Публікуючи профіль компанії у е-каталозі, потрапляєте до переліку національних експортерів та отримуєте додаткові можливості для просування своїх товарів та послуг за кордоном. Це просто і безкоштовно, оскільки забезпечення діяльності сервісу займається державна установа «Офіс з просування експорту України».
Для того, щоб потрапити до е-каталогу, компанія повинна мати активний веб-сайт з інформацію про товари або послуги підприємства англійською мовою. Після заповнення профілю, зазначена інформація потрапляє до представника Офісу з просування експорту України, яку перевіряють.
Всі розвинуті країни світу, де є організації з підтримки експорту, мають відкриті онлайн-каталоги локальних експортерів. Звісно, бізнес знає і використовує цей інструмент для пошуку товарів та послуг на обраному ринку. Для іноземного імпортера це своєрідний фільтр надійності, адже на платформу потрапляють лише верифіковані компанії.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ???

be
1. Зареєструйтеся на Єдиному експортному веб-порталі;
2. Перейдіть до особистого кабінету (у правому верхньому кутку);
3. Пройдіть тест на готовність до експорту;
4. Перейдіть до розділу "Для імпортерів";
5. Заповніть профіль компанії англійською мовою.
Тепер при відповідному запиті на пошук партнерів іноземні компанії всього світу бачитимуть профіль вашої компанії та у разі зацікавленості зможуть зв'язатись.

Онлайн-сервіси