Тренінг з таргетингової реклами

treningtr

Сьогодні відбувся цікавий тренінг для нас та наших студентів: прийшла поділитись досвідом практичного використання таргетингової реклами у своїй практиці і запропонувала нашій увазі лекцію-презентацію на тему «Target and marketing in the digital age» Діана Зюбрик (Diana Ziubryk) - студентка факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка та засновниця зооготелю Lucky.

Це було продуктивно і для студентів-слухачів дисципліни «Електронний бізнес і реклама» (група ДТІ-21) і дисципліни «СRM-технології у міжнародному бізнесі». Ми в черговий раз переконались, як ефективно працюється із групами різного професійного спрямування в одній аудиторії. Дякуємо і чекаємо ще в гості з вашими ідеями, практичним досвідом і новими професійними знаннями!