Вітаємо студентку групи МЗЕД-51 Василину Мосур, яка посіла друге місце в номінації «За обґрунтований підхід до виконання завдань» у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Міжнародна економіка», що відбувся 28–29 березня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

29.03 1

Національний лісотехнічний університет України представляли на рівні магістра студенти групи МЗЕД-51 Мар’яна Севінець та Василина Мосур (науковий керівник доц. Дідович І.І.) на рівні бакалавра студенти групи МЗЕД-31 Анастасія Корнійчук, Оксана Трач та Діана Мартинюк (науковий керівник доц. Кульчицька Е.А.). В конкурсі взяли участь понад 70 студентів різних навчальних закладів усієї України.

29.03 2

29.03 3