23 квітня 2019 р. о 14-30 відбулася відкрита лекцію Романа Матиса на тему:

«Інвестиції: як і звідки залучати, стратегії і практичні кроки»

rm 1

Роман Матис:

Ми живемо в 21 сторіччі, світ настільки швидко змінюється, що ти вже запізнився, якщо не почав розвиватись вчора. Твій успіх напряму залежить від того як швидко і якісно зможеш побудувати свої комунікації. Зараз не потрібно чекати 20 років, щоб дійти до кар'єрної вершини, ходити день у день в свою контору і в режимі «Хатіко» вичікувати кращих часів. Якщо ти маєш цікаву свіжу ідею чи стратегію, то вся проблематика полягає у вмінні її донести: як правильно продати, прокомунікувати і втілити складні рішення. Не втомлююсь повторювати, яка б не була геніальна ваша задумка, вона лише в вашій голові. Щоб вона перенеслась в розуми інших, потрібне правильне позиціонування. Ну і ще, опинитись в правильно місці в правильний час.

Ну і ще, якщо раптом комусь це не очевидно – вчіть іноземні мови. В світі, вас, навіть, на фуд-корт їжу роздавати не візьмуть без знання англійської.

У Львові 125 тисяч студентів. Це 125 тисяч майбутніх спеціалістів. 125 тисяч перспектив і надій. Дуже не хочеться вдаватися в питання куди ж ви всі потім діваєтесь після отримання дипломів. Тому давайте так, з вас кваліфікованість з нас робота для вашої душі. Над цим і працюємо втілюючи багато робочих місць в невиробничих галузях. Ну і звичайно ж, ділимось досвідом і стратегіями з молоддю.

rm 2

rm 3

Для довідки: Рома́н Євге́нович Ма́тис (Roman Matys) - Керівник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації з 2016 року. За час роботи на посаді керівника управління Роман Матис сприяв відкриттю 140 виробничих потужностей у Львівській області на яких було створено понад 20 000 нових робочих місць. Серед компаній, котрі відкрили або розширили свої виробничі потужності за підтримки та супроводу управління інвестиційної політики: ТзОВ Індустріальний парк "Сігма Парк Яричів", ТзОВ "Бадер Україна", ТзОВ "Фуджікура Автомотів Україна Львів", ТзОВ «Ліг Агро», ТзОВ «Електроконтакт», НІМА (ТзОВ "Белуко"), ДП "Сан Гарден", ТМ "Димком", ТзОВ “Д-МІКС УКРАЇНА”, ТзОВ «Карпатський вітер», ТзОВ «Галіція Грінері», ТзОВ «Барком», ТзОВ «Синтез солар», ПП «Глиняни Агро», ТзОВ «Райтекс», ТзОВ «СОФТ-МЕБЛІ», ТзОВ «Сентіо».