Відкрита лекція Романа Матиса

Кафедра менеджменту ЗЕД запрошує 23 квітня 2019 р. о 14-30 на відкриту лекцію Романа Матиса на тему:

«Інвестиції: як і звідки залучати, стратегії і практичні кроки»

Місце проведення: НЛТУ України, адміністративний корпус, ауд.6.

Запрошуються всі бажаючі!

rm

Для довідки: Рома́н Євге́нович Ма́тис (Roman Matys) - Керівник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації з 2016 року. За час роботи на посаді керівника управління Роман Матис сприяв відкриттю 140 виробничих потужностей у Львівській області на яких було створено понад 20 000 нових робочих місць. Серед компаній, котрі відкрили або розширили свої виробничі потужності за підтримки та супроводу управління інвестиційної політики: ТзОВ Індустріальний парк "Сігма Парк Яричів", ТзОВ "Бадер Україна", ТзОВ "Фуджікура Автомотів Україна Львів", ТзОВ «Ліг Агро», ТзОВ «Електроконтакт», НІМА (ТзОВ "Белуко"), ДП "Сан Гарден", ТМ "Димком", ТзОВ “Д-МІКС УКРАЇНА”, ТзОВ «Карпатський вітер», ТзОВ «Галіція Грінері», ТзОВ «Барком», ТзОВ «Синтез солар», ПП «Глиняни Агро», ТзОВ «Райтекс», ТзОВ «СОФТ-МЕБЛІ», ТзОВ «Сентіо».

Захист бакалаврів заочної форми навчання

Бакалаври заочної форми навчання з менеджменту ЗЕД

viber image 2019-04-18 15.53.12

Сьогодні відбувся випуск бакалаврів заочної форми навчання з менеджменту ЗЕД! Дуже цікаві роботи, адже необхідні теоретичні знання, які даються в НЛТУ України (зокрема на кафедрі менеджменту ЗЕД), доповнюються багаторічним досвідом роботи і знанням діяльності підприємств, за матеріалами яких захищались роботи випускників.

viber image 2019-04-18 15.53.15

Міжнародна академічна мобільність в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина)

ebersvalde 1

Дідович Іван Іванович, доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної НЛТУ України проходить стажування в університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) за програмою міжнародної мобільності Еразмус+ (напрям КА1). На даний час освоєно навчальний модуль “Future Management Systems II” під керівництвом проф. D. Spathelfa.

Метою стажування є ознайомлення з процесом викладання дисципліни “Future Management Systems II”. Під час стажування прийняв участь у лекційних, практичних та семінарських заняттях, робочих групах, презентаціях та екскурсіях, які відбувалися у лісовому корпусі.

За результатами проходження модуля підготовлено навчальні матеріали, які будуть використані при викладанні дисципліни «Екологічний маркетинг» англійською мовою. Попереду наступний модуль - «Туризм в країнах, що розвиваються».

GREEN Blue Orange BACK TO TOP