Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus

Студенти 2-го курсу спеціальності "Менеджмент" під час вивчення дисципліни "Зовнішньоекономічна діяльність підприємств" додатково отримали навички по експорту за допомогою вивчення онлайн-курсу: "Курс на експорт" на платформі Prometheus, про що отримали відповідні сертифікати.

prometeus

Як студенти групи МЗЕД-51 вивчали дисципліну «Менеджмент ЗЕД»...

Студенти групи МЗЕД-51 вивчаючи дисципліну «Менеджмент ЗЕД» поглиблювали знання за допомогою онлайн-курсу «Експорт, ринки ЄС та інтернаціоналізація бізнесу», присвяченого налагодженню системного експорту й отримали відповідні сертифікати. Курс розроблений відомим консультантом з експорту Олегом Мірошніченко на базі матеріалів Комерційної служби США, кращих українських та міжнародних практик.

export

Чудові результати Всеукраїнської олімпіади (м. Одеса)

omi 1

На Всеукраїнській олімпіаді з «Менеджменту інноваційної діяльності», яка проходила на базі Одеського національного економічного університету 15-17 травня 2019 р. студентки гр. МЗЕД-41 Надич Христина, Шиманюк Христина та студентка гр. МЗЕД-51м Антосевич Софія показали дуже хороші знання та вміння аналізувати і формувати висновки, що було високо оцінено жюрі.

omi 2

 

ВІТАЄМО! МОЛОДЦІ!

 

omi 3

 

omi 4

 

omi 5

 

 

 

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління» (м. Київ)

mk

 

Вітаємо студенток групи МЗЕД-41 Анастасію Новотну та Наталію Романюк з успішним виступом на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління», який проходив 15-17 травня 2019 року у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» імені Ігоря Сікорського. Загалом у конкурсі взяли участь понад 60 студентів з 33 навчальних закладів усієї України. Географія учасників охоплювала Київ, Вінницю, Дніпро, Луцьк, Львів, Мукачеве, Одесу, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький.

Успішні виступи на Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції (м. Чернівці)

conferenz 160519

 

Вітаємо наших студентів групи МЗЕД-41 Соколову Аліну (науковий керівник ст.викл. Вайданич Т.В.) і Шевченко Іванну (науковий керівник доц. Дідович І.І.) з успішними виступами на Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції на тему «Модернізація економіки країни в умовах сучасних викликів», що відбулась 15 травня 2019 року на факультеті фінансів, підприємництва та обліку (Факультет фінансів, підприємництва та обліку ЧНУ ім. Ю. Федьковича) у м. Чернівці. Бажаємо і надалі перемагати, жити і навчатись яскраво, енергійно, весело!

conferenz 160519 2

conferenz 160519 3

conferenz 160519 4

 

GREEN Blue Orange BACK TO TOP