Дідович Іван Іванович

Доцент, кандидат економічних наук

ebersvalde 1

Навчальна робота
Основні дисципліни, що читаються: міжнародні економічні відносини, міжнародна економіка, міжнародні кредитно-розрахункові та валютні операції, управління ризиком у сфері міжнародного бізнесу.

Науково-дослідна робота
Сфера наукових інтересів та напрями досліджень:
  • Сучасні міжнародні економічні відносини;
  • Міжнародний туристичний бізнес;
  • Ризик-менеджмент у сфері  зовнішньоекономічної діяльності.

Автор понад 70 наукових  та навчально-методичних праць (в тому числі чотирьох навчальних посібників, з них двох з грифом МОН).
Тема кандидатської дисертаційної роботи: «Формування системи післяприватизаційної підтримки підприємства в регіоні»

Міжнародне стажування та участь у міжнародних проектах
В рамках міжнародних проектів фінансованих за програмою Tempus-Tacis неодноразово проходив стажування в університетах Італії та Німеччини. Учасник програми FEP Міністерства сільського господарства США, проходив стажування в Університеті Штату Пенсильванія  (США).

Освіта
Сторожинецький лісовий технікум ((1986) спеціальність технік лісового господарства;
Львівський лісотехнічний інститут (1993) спеціальність економіка та управління в галузях хіміко-лісового комплексу.
Науковий ступінь кандидата економічних наук (1997) зі спеціальності 08.06.02 – «Підприємництво, менеджмент та маркетинг».
Вчене звання - доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Національного лісотехнічного університету України (2002).

Досвід роботи
1999 – по даний час - доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності спочатку УкрДЛТУ після перейменування НЛТУ України, Інститут екологічної економіки і менеджменту;
1998-1999 - старший викладач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності УкрДЛТУ;
1994-1999 – асистент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності УкрДЛТУ;
1993-1994 – асистент кафедри економіки та менеджменту деревообробних підприємств УкрДЛТУ.

ididovych(at)gmail.com